Окрема послуга

Окрема послуга

Складіть своє персональне замовлення відносно власних потреб.

Якщо ви не знайшли у нас послуги яку потребуєте - це не проблема.

Ми відкриті до співпраці і ви можете скласти своє персональне замовлення відносно власних потреб.

Ми виконаємо лише ті форми робіт, які Вас цікавлять і вам не доведеться оплачувати те чого Ви не потребуєте.

Складіть своє персональне замовленя за допомогою нашого калькулятора. Або телефонуйте і ми обов'язково домовимося. 

Прибрання санвузла [550 грн.]

Генерльне прибрання санвузла обов'язково здійснювати на постійній основі. Адже, це зона де збирається дуже багато мікробів. Також через постійну вологість може розмножуватися пліснява та грибок. Генеральне прибирання санвузла включає мийку дзеркал, відкритих поличок, умивальників, ванни чи душової, змішувачів, плитки стін, унітаз, біде, підлогу та при потребі здійснюється обробка міжплиточних швів парогенераторм. Використовуються безпечні мийно-дезінфікуючі засоби та одноразові губки. Поліруються крани і хромовані аксесуари. Lady Clean турбується про чистоту та Ваш комфорт

Ціна прибирання санвузла з ванною від 550 грн, з душовою від 750 грн. Ціна залежить від стану приміщення.

 

 

Генеральне прибирання кухні [1000 грн.]

А ви знали, що середньостатистична жінка проводить на кухні біля 18 років 6 з яких витрачає на прибирання.

Всі люблять смачну їжу, але погдьтеся, після її приготування ну зовсім немає сил ще й на ідеальне прибирання. Якщо ж довго не відмивати кухню від жиру, то це стає завданням з зірочкою, яке далеко не завжди вдясться виконати ідально без усіх необхідних засобів. Lady Clean обов'язково вимиє Вашу шафу, навіть, зверху, знепилить та знежирить усі доступі поврхні. Ми натремо скло, кухоний фартух, відчистимо плиту, раковину та змішувач. Також ми очищуємо радіатор від пилу та забрудень, протираємо освілювальні прибори ну і обовязково миємо плінтуси, дверні ручки, двері та підлогу.Також при потребі Ви можете замовити внутрішнє прибирання шафок та техніки. 

Вартість такої послуги від 1000 грн. Тривалість виконння від 3 до 6 годин.

Розібрати шафу та скласти одяг (ціна за годину) [150 грн.]

Ваш одяг вже не вміщається у шафу, але при цьому вам нічого одягнути. Ваші шкарпетки вже давно сумують по одинці без пари - значить, пора розбирати гардероб. Навіть, якщо ситуація не настільки критична, але потрібно змінити одяг залежно від сезону, запакувати у коробки зайві речі, навести лад на полицях ми прийдемо Вам на допомогу. Розберемо Ваші речі залежно побажань, потреб, класифікації та навіть кольору. Lady Clean робить усе аби ви відчули смак справжньої чистоти. Вартість послуги 100 грн за годину роботи.

Мийка заповненої кухонної шафки всередині (ціна від) [60 грн.]

Якщо Вам потрібно відсортувати, протерти шафки чи розібрати їхній вміст к ми залюбки виконаємо таку роботу. Вартість від 30 грн та залежить від розміру шафки та вмісту. Якщо вона заповнена мілкими деталями, кожна з яких буде протиратися окремо, то вартість буде розрахована залежно від затраченого на роботу часу.

Прасування ціна за годину [180 грн.]

Прасування ціна за годину [180 грн.]

Якщо у Вас зібралася ціла гора непрасованого одягу, а часу на це монотонне заняття зовсім немає - телефонуйте  Lady Clean. Наші леді знають свою справу. Ваш одяг не лише попрасують, а й акуратно розсортують та складуть у шафу за вашими вказівками та побажаннями. 

Мийка холодильника заповненого [250 грн.]

Холодильник одна з найпопулярніших "шаф у домі". Кожен заглядає туди по кілька разів на день. Холодильник, як місце де зберігаються продукти харчування потребує ретельного догляду. Залишки їжі, краплі від страв та напоїв створюють не лише бруд, неприємни запах, а й сприяють розвитку патогенних мікроорганізмів. Lady Clean здійснює миття усіх висувних частин: поличок, решіток, шухлядок та ящиків холодильника. Використовуємо лише безпечні засоби та одноразові губки. Обережно вимиваємо все приладдя, ретельно обполіскуємо холодною водою, витираємо насухо та складаємо наз весь вміст холодильника.

Мийка холодильника порожнього [250 грн.]

Мийка холодильника порожнього [250 грн.]

Холодильник потребує обов'язкового очищення тому, що в ньому Ви зберігаєте продукти які потім споживаєте. Ми використовуємо лише безпечні засоби, кожну деталь ретельно обробляємо, ополіскуємо та протираємо. 

Мийка посуду (ціна за годину) [100 грн.]

Мийка посуду [100 грн.]

Мийка посуду

Мийка мікрохвильовки всередині [100 грн.]

Мийка мікрохвильової пічки всередині [100 грн.]

Мікрохвильовка

Послуга покоївка ціна за годину [200 грн.]

Послуга покоївка ціна за годину [200 грн.]

Послуга покоївка - що це?
Вам зателефонували друзі і попередили про свій вечірній візит, а у Вас гора немитого посуду, розкидані речі і робочий день до 18.00.
Телефонуйте +380 (68) 725 41 54 і наша Lady Clean врятує Ваш вечір.
Що включає послуга:
- прасування,
- миття посуду,
- наведення загального порядку,
- зміна постільної білизни, розбір речей (за запитом),
- пилососимо пилосмоком замовника,
- протирання пилу на відкритих поличках.
Необхідні додаткові послуги обговорюються індивідуально.
Вартість послуги 200 грн за годину

Мийка витяжки/фільтрів всередині [150 грн.]