Як обрати свою клінінгову компанію?

Як обрати свою клінінгову компанію?

Кому довірити наведення порядку у власній домівці?

Звісно Важко встигати все. І коли цінуєш свій час та комфорт - то питання делегування прибирання обов'язково зявиться на порядку денному.

Як же ж не помилитися обираючи помічників? Адже здається лише самостійно можна прибрати свій будинок до ідеалу. Поскладати речі, вимити кожен куточок, позбутися старих забруднень у духовці та вентиляції. Погодьтеся таке ретельне прибирання забере не годину і, навіть, не день з вашого життя.

Клінінгові послуги у світі та у Рівному, зокрема, вже давно попупулярні. Клінінг - це не про швабру та ганчірку. Клінінг - це технологія, швидкість, якість та безпека. 

Lady Clean - це сертифікована компанія. Наші клінери озброєнні знаннями, найкращими засобами та технікою. Ми працюємо лише на доксоналий результат. Наші працівники проходять ретельний відбір та навчання перед тим, як почати працювати. Ми не обіцяємо неможливого, ми обіцяємо чистоту. 

Звісно, важко впустити в свій дім незнайомих людей. Ми максимально відкриті до співпраці, можемо надати відеосупровід робіт і, при бажанні, ви можете бути присутні від початку прибирання і до останньої пилинки. Ми готові виконати часткове прибирання (наприклад, можна замовити прибирання лише кухні, як знайомство з нашою компанією) і після того доручити нам комплексне прибирання будинку чи квартири повністю. 

Ми на постійній основі прибираємо офіси, комерційні об'єкти, стоматології, студії дитячого розвитку, садочки. Кожне друге замовлення - це прибирання після ремонту. Маємо великий досвід і у цій сфері. Також ми миємо вікна не залежно від складності їхніх забруднень. Підбираємо засоби відносно вимог приміщення та побажань замовника. Ми виконуємо хімчитску меблів та килимів дотримуючись усіх стандартів. Нашу хімчистку безпечно замовляють навіть якщо в домі малюк чи алергік.

Lady Clean - це про чистоту, сучасність та ідеалний результат.

Спробуйте наше прибирання і ви вже не захочете прибирати самостійно.